Mēs varēsim pārvērst Tavu smaidu Ortodontija

Mēs varēsim pārvērst Tavu smaidu Ortodontija

Mēs varēsim pārvērst Tavu smaidu Ortodontija

Pieraksties uz konsultāciju un uzzini, kā mēs varēsim pārvērst Tavu smaidu.

Klīnikas Apollonia zobārste Klevere Jekaterina piedāvā - ortodontisko ārstēšanu ar plānām caurspīdīgām kāpēm, pusaudžiem no 16. gadu vecuma un pieaugušajiem. Pieraksties uz konsultāciju un uzzini, kā mēs varēsim pārvērst Tavu smaidu.

Sākumā Dr. Klevere pacientam veiks detalizēto diagnostiku un sastādīs individuālo ārstēšanas plānu, kurā būs aprakstītas visas ārstēšanas procesa nianses. Katram pacientam tiks izvēlēta ārstēšanai piemērotākā kapu sistēma, kā arī aprunātas un izskaidrotas ar ārstēšanu saistītās izmaksas.

Pacientam kapes tiek izgatavotas individuāli. Kapu daudzums, kā arī ārstēšanas ilgums ir atkarīgs no ārstēšanas vajadzībām.

Ārstēšanas laikā pacients saņems vairāku kapu komplektus, kurus būs jānēsā pareizā secībā, katru noteiktu laika periodu. Zobārstu būs nepieciešams apmeklēt tikai uz dažām īsām vizītēm, progresa novērošanai, saskaņā ar ārstēšanas plānu.

Šīs ārstēšanas metodes svarīgākās priekšrocības salīdzinājumā ar breketēm - kapes pavisam nav redzamas apkārtējiem, mazāks zobārstu apmeklējumu skaits, tādejādi ietaupot pacienta laiku, kā arī izmaksas ir ievērojami zemākas, jo nav jāveic regulārās korekcijas.


Ieinteresēja? Zvani ☎️ +37126444567 vai raksti uz Turn on Javascript! un mēs piedāvāsim Tev ērtāko laiku pirmajai vizītei!

https://www.facebook.com/apolonijalv

https://www.instagram.com/apolonijalv/