Speciālais Piedāvājums Elaineriem

 Speciālais Piedāvājums Elaineriem

Speciālais Piedāvājums Elaineriem

Speciālais piedāvājums ārstēšanai ar elaineriem (caurspīdīgām ortodontiskām kapēm).

Uzsākot ārstēšanu līdz 2022. gada beigām, dāvanā saņem individuālo ārstēšanas plānu 300 Eur vērtībā.


*Konsultācijas vizītē jāveic apmaksa par konsultāciju un ārstēšanas plānu. Apmaksa par ārstēšanas plānu tiek atgriezta, veicot maksājumu par ārstēšanu.

Iztaisnot zobus bez breketēm, vai tas ir iespējams? Protams, jā!

Elaineri ir caurspīdīgas kapes, kas tiek uzliktas uz zobiem un pakāpeniski pārvieto tos vēlamajā virzienā. To izmantošanas būtība ir vairākkārtēja kapes maiņa, līdz sakodiens tiek izlabots.

KĀPĒC TIEŠI ELAINERI?

Pirmkārt, tas ir estētiski. Kapes ir izgatavotas no caurspīdīgas plastmasas, kas cieši pieguļ zobiem, padarot tās mazāk redzamas mutē.

Otrkārt, tās var noņemt. Protams, lai sasniegtu rezultātu, tās jālieto 22 stundas diennaktī. Noņemam ēdot, dzerot karstus un krāsojošus dzērienus, kā arī kapes noņemam pirms higiēnas procedūrām, tas uzlabo visu procesu, un Jūs varat pilnībā iztīrīt zobus, nemainot savus ieradumus!

Treškārt, nēsāšanas komforts: elainerus ir viegli noņemt un uzlikt, tiem nav asu malu un netraumē mīkstos audus, pacienti pie tiem ātrāk pierod.

Ceturtkārt, paredzamais efekts: datormodelēšanas iespējas ļauj redzēt rezultātu pat pirms ārstēšanas uzsākšanas.

Kam derēs? Visiem! Gan bērniem, gan pieaugušajiem... Un, lai uzzinātu precīzu atbildi, vienmēr nepieciešama konsultācija un ārstēšanas plāns, lai individuāli novērtētu situāciju.

 

Ārstniecības iestādes kods: 170064506.