Estētiskās zobārstniecības klīnika Apollonia copy

Par klīniku un komandu

Apollonia - estētiskās zobārstniecības klīnika.

Mūsu mērķis ir nodrošināt cilvēkiem kvalitatīvu ārstēšanu.

Esam pacentušies, lai klīnikā pacienti justos komfortabli, un droši uzticētu savu zobu veselību mūsu speciālistu komandai.

Tehnoloģijas

Mums patīk būt perfektiem. Mēs aprīkojām klīniku ar jaunām iekārtām, KAVO 3D PRO 3D rentgena, LEICA zobu mikroskopiem un foto iekārtām smaida datora modelēšanai Digital Smile Design.

Klīnikas ārsti ir apmācīti starptautiski atzītu zobārstniecības meistaru skolās no Vācijas, ASV, Japānas un Krievijas, pateicoties kam mēs pielietojam sarežģītas, efektīvas diagnostikas un ārstēšanas metodes Apollonia klīnikā.

Mēs arī rūpējamies par mūsu pacienta drošību. Tāpēc mēs pievēršam īpašu uzmanību instrumentu tīrībai un sterilitātei. Mēs esam izveidojuši modernu sterilizāciju, kur izmantojam vadošo aprīkojumu MELAG medicīnas iestādēm. Apollonia klīnika ir vienīgā zobārstniecība Latvijā ar krēsliem kuri ir aprīkoti ar pašattīrīšanas un dezinfekcijas funkcijām.

Vides pieejamība

Zobārstniecības klīnika Apollonia ir nodrošinājusi zobārstniecības pakalpojumu saņemšanu personām ar funkcionāliem traucējumiem, atbilstoši Ministru kabineta noteikumu Nr.60 “Noteikumi par obligātajām prasībām ārstniecības iestādēm un to struktūrvienībām” 3.punkta prasībām.

Ieeja ir aprīkota ar rampu un zvana pogu, tualetē ir margas un trauksmes poga. Eju un durvju platums ļauj brīvi pārvietoties ar ratiņkrēslu.

Autostāvvieta

Mēs Pacientiem apmaksājam stāvvietu*, kamēr Pacients ir pie mūsu zobārsta vizītē.

*Lūdzam automašīnu novietot Lāčplēša ielas malā, B zonā, un sūtīt īsziņu AUTO NUMURS atstarpe UZVĀRDS uz +37126444567. Mēs uzsāksim apmaksu.

Mūsu zobārsti - Smaidu Meistari

Services